Odpovědět na komentář

Milan

Nápis:
Na kamenné desce v čele pomníku:
VĚČNÉ JEST SLOVANSKÉ BRATRSTVÍ ZPEČETĚNÉ KRVÍ !
BĚHOUNEK KAREL
ČABELKA FRANTIŠEK
KUBŮ ALOIS
LEHKÝ JOSEF
PETRŮ JOSEF
PODLAHA FRANTIŠEK
SEMOTÁN JAN
SKOŘEPA FRANTIŠEK
SVITÁK ŠTĚPÁN
VALENTA STANISLAV
BASOV J. PAVLOVIČ
KRILÁTOV V. IGNATĚVIČ
EMR EDUARD
ING. ŠTANCL FJEDOR
SVOBODA MIROSLAV

SVOU KRVÍ PSALI JSME BRATRSTVÍ SLOVANŮ VY ŽIVÍ ČIŇTE TAK SKUTKY.

Na kovových deskách:
JINDŘICHŮV HRADEC
Jarošov n. Než.: HIRŠ V. LÖWY A. LÖWYOVÁ K.
Jindřichův Hradec: CIRHAN J. ČERVÍČEK J. DOSKOČIL K. GOLDŠMÍD J. KRAJCROVÁ S. KUBEŠ L. MÁCHA F. MÁCHA F. MÁCHOVÁ F. MENŠÍK T. MUSIL J. PALUGAI F. PAVLÍK J. POKORNÝ K. RNDR. RÖSCH V. PPLK GŠT. ŘEZNÍČEK K. SCHÖNOVÁ M. SCHÖNOVÁ M. SOLPERA J. SOLPEROVÁ A. SPITZ J. ŠIMEČEK J. TICHÝ J. THEINER R. VAŇÁSEK M. VESELÝ J. VOMASTEK L. WINTERNITZ E. WINTERNITZ . WINTERNITZOVÁ O. ZÁRUBA J. Kunžak: BÍLEK J. KŘIŠŤOVÁ R. POPELA J. ROKYTA E. ŠTEFLÍČEK O. ŠVARC P.
Mostečný: JUDR. KŘÍŽ F. Pluhův Žďár: BENEŠOVÁ M. KRAJCOVÁ J.
Příbraz: NOVÁK J.
Stráž n. Než.: DRÁB A. KOCAR O. MAŤCHA B.
Strmilov: FRIDRICH K. GOLDŠMÍD J. CHAIMSKÝ M. CHAIMSKÁ S. MUDR. KOHN R. MUNK K. MUNKOVÁ K. PITNER J. POKOJ J. VOBR F. WEINSTEIN R. WEINSTEIN J. WEINSTEINOVÁ B. WEINSTEINOVÁ B. ZICH J. Vydří: MAXA J.

KAMENICE N. L.
Batelov: HAMLIŠOVÁ G.
Benešov: BUNDA V. HOLUB E. Bohdalín: TRŽIL K.
Březina: ŠÍMA M. Častrov: Pplk. HOUŠKA T. Černov: KELLNER F.
Černovice: BÍLÁ H. BÍLÝ J. ENGLER L. HROMADNÍK L. HUSPEKA K. HUSPEKA K. KAMPERLE E. KODEŠ A. LÁZENSKÝ K. MÁDL J. MAXIMOVIČ K. MAXIMOVIČOVÁ A. METZEL E. METZELOVÁ V. PRAVDA R. RŮŽIČKA J. ŘEHKA O. ŠEBESTA A. MVDR. TELLER E. VESECKÁ A. VESECKÝ F. VESECKÝ O. VOGL J. VOGLOVÁ P. WINTERNITZ A. WINTERNITZ O. WINTERNITZOVÁ H. WINTERNITZOVÁ L. WINTERNITZOVÁ O. WINTERNITZOVÁ O. WINTERNITZOVÁ R.
Dívčí Kopy: BRÝNA J.
Drahoňov: HRNČÍŘ A.
Horní Cerekev: DUŠEJOVSKÝ F. FRAJ J. HAVRÁNEK J. KIRSCHNEROVÁ Ž. MEZTGER K. METZGER O. METZGEROVÁ A. METZGEROVÁ H. METZGEROVÁ Z. MEZERA J. POLÁK E. POLÁKOVÁ V. ROUBÍČKOVÁ E. ROUBÍČKOVÁ E. ROUBÍČKOVÁ J. ROUBÍČKOVÁ K. ROUBÍČKOVÁ L. SALUS L. SALUSOVÁ J. VERNER F.
Chvalov: PODLAHA F.
Kamenice n. L.: JUDR. HALÍK V. HOUŠKA J. JANDERA A. JEŽEK J. JEŽEK J. JEŽKOVÁ M. KLINGER A. KLINGEROVÁ V. LUSTIG A. LUSTIG J. LUSTIGOVÁ K. MENHARTOVÁ M. METZL J. JUDR. METZL J. METZL R. METZLOVÁ K. METZLOVÁ V. NOVOTNÝ J. PROCHÁZKA K. SADÍLEK F. SCHNEIDER B. SCHNEIDER J. SCHNEIDEROVÁ A. SCHNEIDEROVÁ E. SCHNEIDEROVÁ E. SCHNEIDEROVÁ L. SCHNEIDEROVÁ O. SCHNEIDEROVÁ V. STEINER J. STEINEROVÁ B. STEINEROVÁ J. ŠIMEČEK J. ŠTĚPÁN A. VEIL F. VEILOVÁ A. VILDHOLZ W. VOBOŘIL L. WERTHEIMER J. WERTHEIMER L. WERHEIMEROVÁ H. WERHEIMEROVÁ T. ŽALUD Z. ŽALUDOVÁ J.
Mnich: DOLEJŠÍ A. DOLEJŠÍ V. MUSIL L. MUSILOVÁ M. Nový Etynk: EMER E. GOLDSTEIN E. GOLDSTEINOVÁ E. GOLDSTEINOVÁ J. HOENIG J. HOENIGOVÁ B. JORDÁK K. akt. důst. KOLMAN J. PICK O. PICKOVÁ E. PICKOVÁ H. PICKOVÁ O. RATAJ J. REINER O. REINEROVÁ I. REINEROVÁ I. SKUPA B. SVOBODA M. THEINER B. THEINEROVÁ M. THEINEROVÁ R. TRUHLÁŘ E. ZDENĚK J.
Pelec: JIRSA F.
Počátky: FRAJOVÁ A. LÍSKOVEC M. SMEJKAL K. ZVÁNOVEC R. ZVÁNOVCOVÁ Z. Pravíkov: DAŇHEL F.
Včelnička: SMRČKA F.
Veselá: VOLÁNEK A.
Vlčetín: VETIŠKA B.
Žďár: MACH V.
Žirovnice: BUČEK K. EMLER A. MUDR. GREIF E. HAVLÍČEK J. HRON B. HRYZÁK B. JELÍNEK V. JIRSA K. KLIMEŠ J. KOUDELKA J. KRÁSL J. KREJČŮ J. RODINA LERNEROVA MÍCHAL F. PEŘINA S. RODINA PFEFFEROVA SATRAPA B. SEVERA F. SOUKUPOVÁ M. SPIEGEL J. ŠÁMAL A. ZUZÁK V. Černovice: METZELOVÁ E.

MILEVSKO
Bechyně: ANŠERLÍK R. EISLER A. EISLEROVÁ H. EISLEROVÁ M. FISCHER J. FISCHEROVÁ I. HESKÁ E. HESKÁ Z. HESKÝ L. HERLINGER A. HERLINGEROVÁ A. HOMÉR J. JUC. HOMR. K. JEDLINSKÝ A. JEDLINSKÝ J. JEDLINSKÝ L. JEDLINSKÁ Z. KODANOVÁ R. KOVAŘÍK J. LAMPL F. LENZ B. LENZOVÁ V. PARÝSEK A. PARÝSEK O. PARÝSKOVÁ B. PARÝSKOVÁ R. POPPER E. POPPER I. POPPER O. POPPER R. POPPEROVÁ A. PORPEROVÁ H. POPPEROVÁ V. REIMANN J. REIMANN K. REIMANN O. REIMANNOVÁ K. SOUKUP K. SPITZ E. SPITZ J. SPITZOVÁ A. SPITZOVÁ T. SYNEK F. TŮMA V. ZENKER J. ZENKER K. ZENKEROVÁ E.
Bernartice: DOUBEK A. DOUBEK K. DOUBKOVÁ M. HODÍK F. HOFMAN J. HOFMANOVÁ R. HRUBEC F. HRUBEC J. HRUBEC L. HRUBCOVÁ C. JOKL L. KAČENA R. KÁLAL J. KAŠPAR J. KOUDELKA KRZÁK S. KRZÁK S. KRZÁKOVÁ A. KRZÁKOVÁ J. KRZÁKOVÁ Z. LUKEŠ F. LUKEŠ J. LUKEŠOVÁ M. MAUTNER J. MAUTNER P. MAUTNEROVÁ MAUTNEROVÁ M. MAUTNEROVÁ M. MÁLEK J. PANČÍKOVÁ V. PARTAJ A. RUBÍN J. RUBÍN B. RUBÍNOVÁ H. SUTTÁ M. SUTTÝ J. ŠVEC F. ŠVEC J. ŠVEC V. TOMEK B. TOMKOVÁ M. J. TUPÁ M. TUPÝ F. URBAN J. WEIGL R. ING. WEIGL V. MUDR. WEISZKOPF G. ZIVUŠKA F.
Bežerovice: HONZA F.
Bilina: SOLDÁT J.
Božejovice: ČUNÁTOVÁ B.
Černýšovice: BURIÁNEK A. FÜRST F.
Dobronice: JEDLIČKA J. ŠÁCHA F. Dražič: LANDA V.
Hodětín: RYPÁČEK J.
Hostín: PĚŠIČKA V.
Hrejkovice: EISNEROVÁ M. EISNEROVÁ R. JUSTIC J. JUSTIC O. JUSTICOVÁ E.
Komárov: MOLECHA J.
Kostelec n. Vlt.: KOHN D. KOHN J. KOHN J. KOHN Z. KOHNOVÁ A.
Kotýřina: WEIL J. WEILOVÁ E. Kučeř: ŘEŽÁBEK S.
Květov: HEJNA J. Milešov: CYRUS K. DR. ING. KRAUS E. SEDLÁK V. Milevsko: ADLEROVÁ L. AŠERMANOVÁ J. BLECHA J. BRASCHOVÁ A. BRASCHOVÁ H. BRASCHOVÁ M. BŘICLOVÁ O. BURSÍK K. ELSNEROVÁ O. ELSNEROVÁ R. FERDA F. FERDA S. FERDOVÁ I. FIALA J. GROTTE K. GROTTEOVÁ M. CHVÁLA V. KOHN J. KOHNOVÁ E. KOLÁČEK F. KOŘÁNEK F. KOTHERA J. KRAMER J. KŘÍŽ J. KUBR J. KYPET A. LEDERER P. LEDEREROVÁ A. METZGER F. METZGEROVÁ A. NÝVLTOVÁ B. OPPENHEIMEROVÁ B. OPPENHEIMEROVÁ E. OPPENHEIMEROVÁ M. OPPENHEIMEROVÁ Ž. ORLÍK R. POR. PAPOUŠEK K. PEŘINKA K. JUDR. POLÁK J. REICHNER A. REICHNER K. REICHNEROVÁ F. REINIŠ J. REINIŠ O. REINIŠOVÁ R. RITTEROVÁ CH. ROUBÍČEK P. MUDR. ROUBÍČEK V. ROUBÍČKOVÁ F. MUDR. SACHS A. SACHSOVÁ H. SACHSOVÁ R. SEDLÁKOVÁ B. SOUKUP V. STRAKA M. ŠIMEČEK F. ŠIMEČKOVÁ O. ŠMELC J. VODŇANSKÝ K. VODŇANSKÝ L. VINDT A. VINDTOVÁ F. VINDTOVÁ M. VRKOČOVÁ H. VRKOČOVÁ M. WEIGER E. WEIGEROVÁ A. WEINER A. WEINER F. WEINER K. WEINER S. WEINEROVÁ B. WEINEROVÁ K. WEINEROVÁ M. WEINEROVÁ V. WEISZKOPF J. WIENER E. WIENER H. WIENER J. WIENER O. WIENER Z. WIENEROVÁ B. WIENEROVÁ M.
Opařany: ŠERHANT F. VOŠTA F.
Podboří: NĚMEC F.
Radětice: KAZIMOUR K. ŠEVČÍK S.
Sepekov: HANDREJCH L. KOTALÍK K. MIKOTA V. SMRŽ J. PRÁGER L. voj. let. ŠÍMA B.
Sobědraž: KOVÁŘ S.
Staré Sedlo: ZENKEROVÁ Š.
Střítež: HOUDA M.
Sudoměřice: RINDOVÁ M.
Svatkovice: MRZENA J.
Veselíčko: DUŠEK F.
Vranov: HORÁK J.
Zběšice: CHARYPAR V.
Zběšičky: KULIG M.
Bernartice: DOUBEK J.

PELHŘIMOV
Bácovice: BRÁVEK J.
Bedřichov: HRUŠKA F.
Boršov: FRANTÁL J.
Božejov: VESELÝ J.
Bratřice: HUMEŠ J.
Březina: BLAŽEK F. BLAŽKOVÁ M.
Cejle: FRANTÁL V.
Cetoraz: BERKA K. KRŠEK F. MAŠÁT J.
Červená Řečice: GEBHART L. KAŇKA F. KOS J. KYNCL F. NETTL B. NETTL M. SIMAN E. ŠMOLKA R.
Dobrá Voda: CRKAL V. HÁNA J. VIKTORA F.
Dolní Cerekev: FAJMAN F. KUNŠTAR R. TROJAN F. TRJANOVÁ A.
Dubovice: VOREL J.
Hořepník: KAŇKA A. ŠTERCL L. ZELENKA J. ZUČEK K.
Hutě: POLICAR F.
Jetřichovice: MAREŠ A.
Kámen: BUREŠ M.
Kejčice: KREML J.
Křeč: CHLAD V.
Křelovice: BURDA F.
Lejčkov: GARHOFER A. LÍSKOVEC J.
Leskovice: BRTNA J. DVOŘÁK M. DVOŘÁKOVÁ A. HRDOUŠEK A. CHAROUZEK J. KRÁL J. KRÁL J. KRÁL J. PAVLŮ A. PAVLŮ J. PAVLŮ M. PAVLŮ V. PECH M. SOUKUP J. SOUKUPOVÁ A. STUPKA M. URBANEC M. VAŠKŮ J. VAVERKA F. VAVERKA J. VAVERKOVÁ J. VLACH F.
Litohošť: BÍBA J. CHALOUPEK J. ŽÁČEK J. Lukavec: BENEŠ A. BENEŠ F. BENEŠ J. BENEŠ S. BENEŠOVÁ M. BENEŠOVÁ V. BRODOVÁ A. BRODOVÁ E. ČUBA J. HEŘMÁNEK A. HYBŠ K. HYBŠ P. HYBŠ V. HYBŠOVÁ K. KOPŘIVA J. PAŤHA J. MILÍČOV: RÁSOCHA J.
Moraveč: HLAVÁČEK J. POLÁK I. POLÁK Z. POLÁKOVÁ E. POLÁKOVÁ H. WEILOVÁ Ž.
Myslotín: NOVÁK J. Myslov: METZGER F. METZGER H.
Nová Cerekev: FUCHSOVÁ E. GLASEROVÁ B. GUTTMANN E. GUTTMANOVÁ E. GUTTMANOVÁ H. KLETEČKA R. LUSTIG J. DR. LUSTIG M. LUSTIGOVÁ H. METZLOVÁ E. METZLOVÁ R. SCHLESINGEROVÁ M. SCHLING E. SCHLING L. SCHLINGOVÁ E. SCHLINGOVÁ H. STRAKA E. STRAKOVÁ H. STRAKOVÁ M. STRAKOVÁ V.
Nový Rychnov: ANČERL J. ANČERL L. ANČERL P. ANČERLOVÁ B. ANČERLOVÁ O. BAMBAS J. BÖHM J. GÖBL J. PECH F. PODHRAZSKÝ J. RŮŽIČKA J. STETTNER H. STETTNER Z. STETTNEROVÁ H. STETTNEROVÁ J. TUCHAN V.
Pacov: BADEROVÁ E. BONDYOVÁ H. CARDA F. FLUSSOVÁ M. FREIBERGER B. FREIBERGER K. FREIBERGER S. FREIBERGEROVÁ B. GLASER J. GLASER L. GLASER L. GLASEROVÁ H. GLASEROVÁ O. GOLDOVÁ O. GROSS J. GROSS O. GROSS V. GROSSOVÁ A. GROSSSOVÁ V. GUTTMANN N. GUTTMANNOVÁ R. GUTTMANNOVÁ Ž. HORKÝ L. HOLZEROVÁ K. JANŽURA J. JÍRA J. JOKL R. JOKL V. JOKLOVÁ A. JOKLOVÁ O. KLINENBERGER R. KŇÁKAL J. KOCOUREK K. KOHNOVÁ B. LANGEROVÁ H. LEDERER E. LEDERER E. LEDERER K. LEDERER V. LEDEREROVÁ B. LEDEREROVÁ E. LEDEREROVÁ Z. LEVITNER J. LEVITNER K. LEVITNER P. LEVITNEROVÁ M. MARGOLIUSOVÁ E. MARGOLIUSOVÁ V. MELLER J. MELLER O. MELLER P. MELLEROVÁ A. METZGER O. METZGEROVÁ A. METZGEROVÁ E. METZGEROVÁ E. MORAVEC A. MORAVEC F. MORAVCOVÁ H. MORAVCOVÁ J. MORAVCOVÁ N. PACHNER K. PACHNEROVÁ A. PACHNEROVÁ H. POLÁČEK L. POLÁČKOVÁ H. POLÁČKOVÁ H. POLÁČKOVÁ M. PORGES J. PORGESOVÁ A. PORGESOVÁ H. PORGESOVÁ V. ROBITSCHKOVÁ C. ROUBÍČEK F. ROUBÍČEK J. ROUBÍČKOVÁ E. RÖSSLER B. RÖSSLEROVÁ E. SCHECK V. SCHECKOVÁ B. SCHECKOVÁ H. SCHECKOVÁ J. SCHECKOVÁ M. STERN J. STERN O. STERNOVÁ K. SYNEK F. SYNEK R. SYNKOVÁ H. WEINER V. WEINEROVÁ. WEINEROVÁ M. WEINEROVÁ H. JUDR. WERHEIMER L. WERTHEIMER M. WERHEIMEROVÁ A. WERTHEIMEROVÁ M. WIENER J. WIENER L. WIENEROVÁ A.
Pavlov: MASOPUST F. MASOPUST V. POLÁČEK L. SUK A.
Pelhřimov: BAŠTA F. BECKOVÁ A. BECKOVÁ O. BLÁHA A. BÖHM A. BÖHM R. BÖHM Z. BÖHMOVÁ M. BÖHMOVÁ V. DRDA M. FARKA J. FRANKENSTEINOVÁ F. FRID O. FRIEDOVÁ E. FRIED V. FUCHS J. HAVEL F. HAVEL V. HAVELKA S. POR. HEMR J. HILDEBRANT A. HLAVÁČEK F. HOLAN J. HRABAČKA V. HRABAL J. JONÁK J. KEMR V. KOCIÁN K. KOHN Z. KOHNOVÁ H. KOLÁŘ J. KOLÁŘ M. KRAUSOVÁ O. KŘÍŽEK J. KUMERMAN O. KUMERMANOVÁ CH. LÍROVÁ B. LHOTSKÝ L. LORENZ L. MAREK F. MÁSILKO J. METZL K. METZL R. METZLOVÁ E. METZLOVÁ K. METZLOVÁ K. METZLOVÁ R. MĚKUTA A. MIKLENDA J. NEUWIRTHOVÁ J. NEUWIRTHOVÁ CH. PACLÍKOVÁ M. PLATOVSKÝ J. PLATOVSKÝ M. PLATOVSKÁ A. PODRUH K. POLÁK A. POLÁK E. POLÁK E. POLÁK J. POLÁK M. POLÁK M. POLÁKOVÁ F. POLÁKOVÁ E. POLÁKOVÁ I. POLÁKOVÁ M. POSPÍŠIL M. PROKOP V. RABINOVSKÝ E. MUDR. RABINOVSKÁ E. ROH F. ROUBÍČEK H. ROUBÍČEK J. ROUBÍČEK R. ROUBÍČKOVÁ CH. ROUBÍČKOVÁ O. ROUBÍČKOVÁ R. RŮŽIČKA J. RYBNÍKÁŘ J. STAVA F. STEINOVÁ CH. STRAKA A. STRAKOVÁ E. STRAKOVÁ O. STRNAD B. SÝKORA J. ŠMOLKA J. ŠMOLKOVÁ R. TELTSCHEROVÁ H. TEPLÝ M. THEINEROVÁ E. THEINEROVÁ J. MSGRE. VANĚK F. VANĚK M. VESELÝ K. VLACH J. VOJTĚCH F. VONDRÁČEK J. VŠETIČKA V. WELSER K. JUDR. WERHEIMER B. WERTHEIMEROVÁ J.
Pořín: CIVÍN K. ČEKAL J. JANURA A. JANURA V.
Prasetín: DRÁB A. DRÁB K. NĚMEC J. RAIS A. SOUČEK K. ŽITT F.
Proseč u Pošné: KUNST F.
Rohozná: HANZAL Š. MAREK K. ROUBAL J. Rovná: CIRÝN J. HÁJEK M.
Rynárec: ŠTERCL B. Řísnice: FILIP J.
Samšín: DVOŘÁK R. Skrýšov: COUFAL J. FRIDRICHOVSKÝ M.
Strměchy: PAVLÍČKOVÁ M. VAVERKA J.
Šimpach: MARKVART F.
Těchoraz: ROT J. Těšenov: VOPÁLENSKÝ J.
Týmova Ves: PFEFFEROVÁ M. Velká Chyška . ADAM F. FÁK J. MAŘINEC Z.
Vlásenice – Drbohlavy: div. gen. DOLEŽAL M.
Vodice: BALOUN J. DVOŘÁK J. HOLUB A. ŘÍHA V. ŠIMEK J.
Vyklantice: KAŠTÁNEK A.
Zahrádka Hrobská: BALOUN J. PIVOŇKA A. SVÁČEK F.
Zlatenka: POPELÁŘ K.
Zmišovice: SKALA J.
Lesov: ŠIMON R.
Cajla: ROUBAL J. Pořín . BALOUN V.

SEDLČANY
Babice: NEVAŘIL V.
Boluchovice: DVOŘÁK F.
Borotín: BENDA J. FANTA P. HRONEK K. KOHNOVÁ H. LÖWY J. LÖWY K. SEIDLOVÁ B. VANŽURA F. VYČICHL F. ZACHARIÁŠ M.
Červený Hrádek: HEJNA F.
Čestín: SVATOŇ F.
Čistovice: HORA J. KOZLOVSKÝ A.
Divišovice: DVOŘÁK K.
Dražkov: KÖNIGOVÁ A. STEINDLEROVÁ H.
Drachkov: HŮRKA F. VYHNISOVÁ A. VYHNIS V. VYSTYD B. VYSTYD K.
DublovicE: HEŘMÁNEK K.
Jankov: VILÍMEK F.
Janovice Vrchotovy: BÄUMEL J. HERMAN F. HERMANOVÁ I.
Jiřetice: JELÍNEK A.
Jiřín: SUCHAŘÍPOVÁ H.
Heřmaničky: EPSTEIN J. EPSTEIN J. EPSTEIN S. EPSTEINOVÁ EPSTEINOVÁ E. KAUFMANOVÁ K. WEIGERTOVÁ E.
Karasova Lhota: GOTLIEB R. KLINGER E. KLINGER V. KLINGEROVÁ B. KLINGEROVÁ H. MUNDSTEIN K. MUNDSTEIN R. MUNDSTEINOVÁ I. ULLMANN J. ULLMANN M. ULLMANNOVÁ K. ULLMANNOVÁ M. ULLMANNOVÁ R.
Kňovice: MLEJNEK F. Kosova Hora: EISLEROVÁ J. EISLEROVÁ Z. FIŠLOVÁ P. HELLEROVÁ E. KAUFMAN A. KAUFMAN O. KAUFMANOVÁ E. KAUFMANOVÁ H. KAUFMANOVÁ M. KAUFMANOVÁ M. KLEPETÁŘ V. KLEPETÁŘOVÁ L. LANGBART T. LANGABARTOVÁ F. LOVOSICKÁ E. LOVOSICKÝ O. POLÁČEK A. POLÁČEK E. POLÁČEK K. POLÁČKOVÁ A. POLÁČKOVÁ K. POLÁČKOVÁ O. OPPENHEIMEROVÁ I. OPPENHEIMEROVÁ P. STEINOVÁ K. STERN J. STERNOVÁ M.
Krchov: KORTÁNEK J.
Křenovice: DRÁB F.
Leňany: ŠŤOVÍČEK K.
Lovčice: VANDĚLÍK F.
Městečko: OTRADOVEC F.
Minartice – bunkr: dva neznámí čeští partyzáni
Mirovice: PECHÁČ J. Mrákotice: NOVOTNÝ V. Neustupov: KOHNOVÁ A. REINER G. REINER K. REINEROVÁ N. REINEROVÁ K.
Ouběnice: KOTRBA F. KOTRBOVÁ M. MUDR. LYČKO B. VANĚK L. VAŇKOVÁ J. Prčice: ČECH M. KRAMPERA V. MRÁZEK SOVA B. VELEBIL E. Přestavlky KRÁL F. KUKLA J. PETERKA J.
Radotín: PÍCA A.
Rovina: CHMÁTAL F.
Sedlec: BLAŽKOVÁ V. BROŽEK J. CALRA J. HOUDA J. CHOMÁTOVÁ F. NÁDVORNÍK L. PECH K. POČTA J. PROKOP F. SYROTEK J. SVÁTEK K. VARGA G. VČELÁK F. VODŇANSKÝ E. VODŇANSKÝ K.
Sedlčany: DEJMKOVÁ R. JUDR. ELIŠÁK F. ELIŠÁK J. ELIŠÁK M. ELIŠÁKOVÁ S. ELIŠÁKOVÁ V. ELIŠÁKOVÁ Z. HEŘMAN F. HEŘMANOVÁ I. HEŘMÁNEK V. HŘEBEJK S. CHOBOTSKÝ K. CHOBOTSKÝ R. CHOBOTSKÁ J. CHOBOTSKÁ O. CHOCHMAN B. CHOCHMAN K. CHOCHMANOVÁ I. CHOCHMANOVÁ M. CHOCHMANOVÁ R. KAUFMANN Z. KLEPETÁŘ O. KLEPETÁŘOVÁ D. KLEPETÁŘOVÁ F. KLEPETÁŘOVÁ E. LEBENHARTOVÁ J. METZGER B. METZGER F. METZGER G. METZGEROVÁ K. NOVOTNÝ A. PLAVEC A. STARK A. STARK H. STARK K. STARKOVÁ A. STARKOVÁ H. STARKOVÁ R. VYSTYD K. WEINER M.
Sledovice: RUBEŠ A.
Střezimíř: MÍKA A. JUDR. SCHECK A. SCHECK J. SCHECK K. JUDR. SCHECKOVÁ O. WEINSTEINOVÁ J.
Štětkovice: FISHL M. FISHLOVÁ E. PROCHÁZKA J.
Tomice: BÄUMEL E. Vojkov: MAŠEK J. REPETNÝ J.
Votice: ARNSTEIN E. ARNSTEIN H. ARNSTEINOVÁ E. ARNSTEINOVÁ J. BEJKOVSKÁ A. BEJKOVSKÝ F. BERGER J. BERGEROVÁ A. BIENENFELD E. BIENENFELDOVÁ M. BLOCH O. BLOCHOVÁ I. BUDLOVSKÁ M. CIKÁN F. EPSTEIN R. EPSTEINOVÁ J. FISCHL O. FISCHLOVÁ J. FISCHLOVÁ M. FRIEDMANOVÁ A. FRIEDMANOVÁ M. FRIEDMANOVÁ O. HERMAN O. HERMANOVÁ B. HERMANOVÁ I. HOLZER R. HOLZEROVÁ K. HOLZEROVÁ M. JELÍNEK F. JELÍNEK J. KARABEL F. KARABELOVÁ J. KATZ J. KATZ V. KATZOVÁ R. KAUDERS A. KAUDERS E. KAUDERSOVÁ H. KLEIN F. KLEIN I. KLEIN J. KLEIN M. KLEINOVÁ E. KLINGER J. KLINGEROVÁ V. KOHN G. KOHN O. KOHNOVÁ I. KOHNOVÁ T. KUBOUŠEK F. MANDELÍKOVÁ J. MAUTNER E. MAUTNER G. MAUTNEROVÁ M. MAUTNEROVÁ R. NECKÁŘ L. NEŠLEHA B. OPIČKA A. PACHNER K. PACHNEROVÁ A. PEŠEK A. PEŠEK I. PEŠEK J. ROSENZWEIG E. ROSENZWEIG O. ROSENZWEIG R. ROSENZWEIGOVÁ I. ROSENZWEIGOVÁ M. SILBERSTERN J. SILBERSTERN R. SILBERSTERNOVÁ C. SPIEGEL K. SPIEGELOVÁ M. SPIEGELOVÁ R. STEINOVÁ R. STRAKA R. STRAKOVÁ J. SUCHAŘÍPOVÁ TELLER A. TELLER F. TELLER J. TELLER O. TELLER R. TELLEROVÁ K. TELLEROVÁ L. TELLEROVÁ M. TELLEROVÁ M. TELLEROVÁ O. TELLEROVÁ I. VOGL J. VOGL O. VOGL P. VOGLOVÁ A. VOGLOVÁ H. WEINSTEINOVÁ D. WEINSTEINOVÁ M. WEINSTEINOVÁ S. WOLF H. WOLFOVÁ M. Vrchotice: TROJÁČEK J.
Zechov: OPIČKA F.

TÁBOR
Bálkova Lhota: MORAVEC F.
Beranova Lhota: BERVIDA F.
Bítov: DRDA V. Budislav: METLEC F.
Čekanice: BOHUSLÁVEK J. MRZENA J. PŘEVRÁTIL J. TŮMA P. VONDRÁČKOVÁ R.
Čelkovice: ČERVENÝ F. HOMŮLKA V. ŘÍPA O. VESELÝ J.
Červené Záhoří: HANZLÍK J. VOBOŘIL K. Deštná: DVOŘÁKOVÁ A. KLOBOUČNÍK J. KRAJCOVÁ J. KUKAČKA L. KUKAČKOVÁ R. LÖWY M. LÖWYOVÁ K. LÖWYOVÁ M. PRAGER K. SONENSHEIN E. SONENSCHEIN O. SONENSCHEIN M. SONENSCHEINOVÁ B. VALENTA K.
Dírná: JUDR. TUPÝ
Dlouhá Lhota: MIKL V. ŠÍMA J.
Dobronice: FAU V.
Domamyšl: NOVOTNÝ F.
Dobřejice: JANOUŠEK J. PIK. J. PIK K. PIK V. PIKOVÁ F. SMAŽÍK J.
Dolní Hořice: HOLÝ K. KUBART Š. VÁCHA F. Drahnětice: VLK F.
Dražice u Tábora: KADLEC J. SPÁLENSKÝ Z. VOLEK A.
Dvorce: BÁRTA V. BOHÁČ J.
Hlavatce: CÍCHA J. CHYŠKA K.
Chotoviny: HOFMAN J. KADLEC F. PISTORIUS J. STRNAD V. VRCHOTA F.
Chýnov: BARTÁČEK J. BENEŠOVÁ J. BENEŠOVÁ M. DVOŘÁK F. GUTTMAN H. HRUŠKA V. JOKL A. JOKLOVÁ B. KOHN J. KUČERA B. KUČEROVÁ V. METZGER J. METZGER Z. METZGEROVÁ O. STEINER A. STEINER E. STEINER K. VÁCHA E. VÁCHOVÁ A. VESECKÝ B. VRTIŠKA J.
Jedlany: KLINENBERGER B. KLINENBERGEROVÁ O. Jistebnice: GOTHARD F. HRON O. JÍLEK J. KOTAŠKA J. POLÁK J.
Kajetín: Ing. JANDA F. Kamberk: PICKOVÁ K. TELLER A. TELLER O. TELLEROVÁ H. TELLEROVÁ H.
Kladruby: POŠVÁŘ J.
Klenovice: BOUŠKOVÁ B. CÍLEK J. CHMELÍK J. NOVOTNÝ B.
Klokoty: DRTINA B.
Košín: HOMOLKA J.
Lhota Hrusova: VRÁNEK F.
Lhota Rybova: BRT J.
Lhota Stoklasná: RTM. MAREŠ J.
Lhota Zárybnická: PACHNER E. PACHNEROVÁ B.
Mašovice: NOVÁK J. Měšice: HRBEK J. HRBEK J. MÍKA J. PLACHÝ J. SVAČINA E. TOMÁŠEK K. VOSÁTKO K. VOŠTA J.
Mladá Vožice: BLÁHA J. MJR. BOHÁČ J. BRICH J. DUDÁK F. PPOR. DUŠEK F. CHOTĚTICKÝ B. JUNGMANOVÁ M. MAREŠ A. MIMRÁČEK F. ROSOL E. SEDLÁČEK F. ŠINDELÁŘOVÁ V. VANIŠ V. Nasavrky: CIBULKA F.
Nedvědice: ŽALDA J. Noskov: KUBÍK R. NOVOTNÝ K. ROSOL F.
Nová Ves u Ml. Vožice: MATOUŠEK J. PAVLÍK V. RŮŽIČKA V. ŠŤÁSTKA J.
Oltyně: ŠPALE J.
Petrovice: DR. ING. BACHRACH K. JUDR. BACHRACH V. SLUNEČKA J.
Polánka: BERVIDA F.
Přehořov: Škpt. VESELÝ J.
Radenín: ŽENÍŠEK J. Radkov: JIRÁK F. KOZLOVSKÝ J.
Rat. Hory: GOLDFINGER F.
Rodná – Bradáčov: BRYCHTA J. KOBLIC F. KRÁL J. LÍSKOVEC J.
Roudná: BRÁZDA J. KOLÁŘ M. KOVANDA R. PROKEŠ J. SVOBODA G. ŠEDIVÝ T.
Řemíčov: VRTIŠKA A.
Řepec: HOŘEJŠÍ J. HRUŠKA J. KOZOJED J. NOSKA J. VRCHOTA F. VRCHOTA F.
Řevnov: BEDNÁŘ L.
Sezimovo Ústí: HEJNÝ S. KULDAN A. PEŠTA F. VALENTA J. VESECKÝ V.
Skalice: SYROVÁTKA F.
Skopytce: PAVLIŠ J.
Skrýchov: Plk. MAŠEK F.
Slapy: MARTINŮ J.
Soběslav: ABRAHAMSOHNOVÁ G. ANSCHERLÍK M. ANSCHERLÍKOVÁ B. BARTOŠ J. BLANN B. BLUMKOVÁ A. BUBNÍK V. ČERVENKA V. FELDMAN O. FELDMAN Q. FELDMANOVÁ O. FISCHER E. FISCHER P. FISCHEROVÁ A. FISCHEROVÁ M. FRANKENSTEINOVÁ F. FREUND K. JIROVSKÝ J. KATZOVÁ H. KLEINOVÁ M. KLEINOVÁ V. KORD A. KORDOVÁ M. KREISL F. KROMBERGER K. KROMBERGEROVÁ P. KUBÍN J. LAMPL J. LAMPLOVÁ H. LEDERER H. LEKNER K. LÖWYOVÁ K. LUSTIG A. METZL E. NEDĚLKA J. OPPENHEIMER G. OPPENHEIMER R. OPPENHEIMEROVÁ M. PENÍŽEK F. PENÍŽKOVÁ D. PENÍŽKOVÁ I. PENÍŽKOVÁ H. PENÍŽKOVÁ M. PENTLIČKOVÁ M. PICK J. PIRKLOVÁ M. SCHÜSKOVÁ O. STRAKA K. STRKA O. STRAKOVÁ A. ŠOURKOVÁ R. ŠŤASTNÁ E. ŠTEINOVÁ E. ŠTEINOVÁ F. ŠTERN J. ŠTERNOVÁ B. VOGLOVÁ E. VOGLOVÁ I. WEISOVÁ A. WURMFELD F. WURMFELDOVÁ H. ZIMMER O. ZIMMER P. ZIMMEROVÁ H. ZIMMEROVÁ K. ZRZAVÁ H. ŽALDA J.
Stadlec: GERBER A. GERBER A. GERBEROVÁ R. HÁJEK K. KOKRHÁČ J. KOKRHÁČ R. KOKRHÁČOVÁ Ž. PELÍŠEK V. UHLÍŘ R.
Sudoměřice: GRÜNHUT B. MUDR. HULINSKÝ R. PAŘÍZEK J. PASEKA J. MUDR. POLÁK F. POLÁK V. POLÁK K. POLÁKOVÁ J.
Tábor: ADÁMEK F. ALINA E. ALINA Z. ALINOVÁ M. AŠERMAN K. AŠERMANOVÁ G. AŠERMANOVÁ H. BARTOŠ J. BARTUŠEK J. MUDR. BATĚK J. BAUER F. BEJBLÍK J. BENEŠ F. ING. BERÁNEK M. JUDR. BLECHA A. MJR. BLECHA H. BÖHM A. BÖHM J. BÖHM R. BÖHMOVÁ B. BROUM V. BRÖSSLER K. DR. BRUK J. BRUK K. BRUKOVÁ N. BRUKOVÁ O. BRUNNER K. PLK. BŘEZINA J. ČECH S. ČERNÝ F. JUDR. ČERVENKA A. JUDR. DVORSKÝ J. EDER K. EISENSTEIN M. JUDR. EVALD K. FAIGL A. FARA F. FERRA J. FINKOVÁ B. FISCHLOVÁ O. FIŠER J. FIŠEROVÁ M. FIŠEROVÁ Z. FREUNDOVÁ M. GOLDSTEINOVÁ J. GOTLIEBOVÁ H. GÖTZLOVÁ K. GRIMMOVÁ B. GRÜNSTEIN A. GRÜNSTEIN D. GRÜNSTEINOVÁ A. GRÜNSTEINOVÁ E. GLÜCKLICH B. JUDR. GLÜCKLICH V. GLÜCKLICHOVÁ T. GUTTMANN A. GUTTMANN I. GUTTMANN I. GUTTMANN J. GUTTMANN H. GUTTMANN K. GUTTMANN O. GUTTMANN S. GUTTMANN Z. GUTTMANNOVÁ A. GUTTMANNOVÁ A. GUTTMANNOVÁ A. GUTTMANNOVÁ E. GUTTMANNOVÁ E. GUTTMANNOVÁ I. GUTTMANNOVÁ I. GUTTMANNOVÁ H. GUTTMANNOVÁ K. GUTTMANNOVÁ L. GUTTMANNOVÁ Š. GUTTMANNOVÁ T. GUTTMANNOVÁ V. HÁJEK J. HÁK V. HAMTÁK E. HANIŠ B. HARTOVÁ M. HEJNÝ J. HELLER J. HELLER P. HELLEROVÁ B. HELMICH O. HERLINGEROVÁ H. HEŘMANOVÁ M. HOFFMANN G. HOFFMANN J. HOFFMANNOVÁ F. HOFMANNOVÁ O. HOLÝ F. HONZÁK HOŠNA R. HRSTKA V. JUDR. HRUBEŠ J. HRUBÝ J. HUŠÁKOVÁ G. JALOVECKÝ J. JANOUŠEK J. JUSTIC A. JUSTIC G. JUSTIC Z. JUSTICOVÁ A. JUSTICOVÁ H. JUSTICOVÁ M. KADLEC J. KADLEC J. KADOCH J. KALKUS V. KAZDA J. KFELLER Č. KEMENÝC A. KLAUBER H. KLAUBEROVÁ B. JUDR. KLÍMA J. KLOUDA J. KNEISL V. KOHOUTOVÁ R. KÖNIGSMARK H. KRAMPERA J. KRAMPERA J. KRAMPERA J. KRAUS F. MUDR. KRBEC J. KRBECOVÁ P. KROUŽKOVÁ H. KŘÍŽ V. KUBA V. KUČERA K. KŮRKA A. LISTOPAD K. LÖWY E. LÖWYOVÁ K. LÖWYOVÁ M. MACOUN J. MALEROVÁ H. MALEROVÁ M. MÁLEK R. MAREŠKA F. JUDR. MAYER J. MAUTNER A. MEISL J. MEISL J. MEISL J. MEISLOVÁ F. MEISLOVÁ H. MENDL E. MENDL J. MENDLOVÁ E. MENDLOVÁ K. MENDLOVÁ O. METELEC J. MOLÁČEK F. NOVÁK J. NOVOTNÝ F. MJR. NOVOTNÝ J. OBRÁTIL M. OČENÁŠEK J. DR. ORLÍK A. GEN. PAZDERA C. PEJCHAR J. PPLK. PERTL V. PELIKÁNOVÁ L. PENÍŽEK H. PENÍŽKOVÁ M. PEŠTUKA L. PIK J. PIK L. PIKOVÁ H. PIKOVÁ H. PIKOVÁ V. PLOCHÁ J. PODVINEC J. PODVINCOVÁ E. POHAN V. POKORNÝ A. POLÁČEK J. JUDR. POLÁČEK L. POLLAK J. POLÁKOVÁ I. POPPEROVÁ E. POPPEROVÁ I. POPPEROVÁ H. POPPEROVÁ M. POSADOVSKÝ K. POUR A. PRESSER O. PLK. PRILLINGER A. MUDR. PROCHÁZKOVÁ – HÁKOVÁ A. PRUŠKA B. RADECKÝ V. RANDA F. REIN F. REIN J. REIN K. REIN M. REINOVÁ E. REINOVÁ H. REINIŠ O. REINIŠOVÁ H. REINIŠOVÁ M. REINIŠOVÁ Z. REJLEK J. ING. ROST E. ROSENZWEIG R. ROSENZWEIGOVÁ Ž. SAMOHEL K. SIKA L. SCHECK J. SCHECKOVÁ O. SOUČEK K. STANĚK V. STEIN M. MJR. STOJÁNEK V. SVATOŠ V. SVĚRÁK V. SÜSSLANDOVÁ O. PPLK. SZAFRAN A. ŠADA E. ŠEDIVÝ J. ŠILLING K. ŠILLING R. ŠLING G. ŠMEJKALOVÁ – HEJDUKOVÁ ŠTER F. ŠTEIN J. ‚ŠTEIN R. ŠTEINOVÁ M. ŠTEINOVÁ R. ŠTERCOVÁ E. ŠTERN E. JUDR. ŠTERN K. MUDR. ŠTERN O. ŠTERN O. ŠTERNOVÁ A. ŠTERNOVÁ G. ŠTERNOVÁ J. ŠTERNOVÁ V. ŠTERNSCHUSS J. ŠVARCOVÁ P. TREFIL S. MUDR. TŮMA F. PLK. UNGR E. VACEK J. VACEK J. VALDMAN A. JUDR. VEGER J. VEGEROVÁ B. VELINSKÝ A. VESECKÝ J. VESECKÝ VESECKÝ Z. VESELÝ J. VESELÝ O. VODIČKA I. VODIČKA E. VODIČKA K. VODIČKA M. VODIČKOVÁ E. VODIČKOVÁ H. VODIČKOVÁ M. VODRÁŽKA K. VONDRÁŠEK E. VOSÁTKA K. VOŠTA J. VRKOČ A. VRKOČOVÁ M. VRKOČOVÁ O. WEISER F. ZÁBOJ F. ZAHÍC A. ZEMÁNEK P. ZEMÁNEK R. ZEMÁNKOVÁ K. ZENKER K.
Vilice: BLÁHA J. FAHOUN J. JAVORSKÝ F. PETŘÍK K.
Vlásenice: DAVÍDEK M. PLOC V.
Zahrádka u Tábora: KLICMAN V.
Zvěrotice: NOVOTNÝ F.
Želeč u Tábora: MRZENA A. PÁNEK F. Por. RYBA V. Npor. ŘÍHA L.
Soběslav: KOKRHÁČ A.
Mlýny: PRACHAŘ F.
Stadlec: KOFROŇ A.
Tábor: SEDLÁČKOVÁ M.

TŘEBOŇ
Bošilec: BŘEČKOVÁ A. ŠULC J. ŠULCOVÁ A.
Břilice: KOHNOVÁ J. KOHNOVÁ P.
Cap: JINDRA J. JORDÁK K. KAMBA F. KORBEL J. Dolní Bukovsko: BERLINGEROVÁ I. BÍNA F. SCHWARZ L. SCHWARZ V. SCHWARZOVÁ Z. SPÄTH A. SPÄTH O. SPÄTHOVÁ K. SPÄTHOVÁ M. SOUKAL J. MUDR. TRÄGER J.
Drahov: ERLA B. ERLOVÁ M. HEJTMÁNEK L.
Drahelčice: ČÁP B. ČÁP V. VONEŠ F.
Dráchov: KADLEC F. ŠTINDL A. VICHRA J.
Horní Bukovsko: Kpt. HADRÁVEK J. PETŘIČKA B.
Horušice: PENÍŽEK M. PENÍŽEK O. PENÍŽKOVÁ M. Hrachoviště: NETREFA J. Hrdlořezy: BAYERLING F. CÍSAŘ L. FREUND K.
Chlum u Třeboně: DUBSKÝ R. DUBSKÁ H. DUBSKÁ Ž. TOMÁŠŮ F. WEISKOPF K. WEISKOPFOVÁ I.
Jílovice: HAVLÍČEK J. NOHEL K. ŘEŽÁB V.
Kardašova Řečice: CHAD E. CHMELAŘ E. JÁCHYM V. KADLEC F. KAZDA F. KAZDOVÁ M. KLAŠKA K. KRÁSL L. NUSKA J. MINAŘÍKOVÁ M. SLAVÍK J. VODIČKA V. Klenov: MJR. KORANDA F. KORANDA J.
Klikov: BAREŠ F. BUŠTA F. KOLÁŘ F. Kramolín: ČAPEK J. KLÍMA A. MATUŠKA A.
Lhota u Lomnice: Ing. MAZANEC J.
Lomnice n. L.: GOLD A. GOLD F. GOLDOVÁ M. HOUSKA O. POUSTEVNÍK F. SOCHOR F. SPĚVÁKOVÁ B.
Lužnice: BOSÁK F. VODVÁŘKA B.
Lutová: PROKEŠ R.
Mladošovice: KOUBA F. ŘÍDKÝ J.
Mlaka: CEPÁK V.
Novosedly n. N.: BÍNA J.
Olešnice: PAŠEK J.
Ponědraž: RITKA F. ŠTROBL J.
Preseka: KUBAL J.
Stará Hlína: PEŠEK L.
Stříbřec: POČTA F.
Suchdol n. L.: ADLEROVÁ C. ADLEROVÁ P. BIX. A. BIXOVÁ C. DUBSKÁ H. DUBSKÁ R. PHDR. DVOŘÁK V. HEŘMAN J. HOMOLKA J. KLOC F. KOLÁŘ F. MACHOVÁ E. PHDR. PTÁČEK J. ROBITSCHKOVÁ O. SCHWARZOVÁ H. SCHWARZ L. SCHWARZ Z. STEIN J. STEIN O. STEINOVÁ A. ŠEBESTA R. WEINBERG E. WEINBERG J. WEINBERGOVÁ M. WEINBERGOVÁ V. ZLÁMALOVÁ M.
Svatá majdalena: ČURKA J. DVOŘÁK K. EISENGRUBER K. Plk. PLCH T. ŠTRUC J. TAUSSIG J. TAUSSIG O. TAUSSIGOVÁ K.
Ševětín: BAYER J. MUDR. BAYER V. BAYEROVÁ H. BAYEROVÁ Z. DVOŘÁK F. HOŘEJŠÍ V. JIRÁK V. POLANSKÝ V.
Třeboň: ADAM F. BALUN O. BÉNOVÁ J. BERNARDOVÁ O. BOUZ V. BUŘIČ F. CVRČEK F. RTM. DUŠÁK K. DUŠÁK F. FILIP F. HADAČ J. HRDINOVÁ E. JANOUT T. JEDLIČKA F. JENÍK H. KAISERŠAT J. KALINA A. KORANDA R. KUBÍČEK J. KUBÍN J. KUČERA A. KLINGEROVÁ H. KLINGEROVÁ V. KOSTELECKÁ H. LAVIČKA J. METZL F. NAVRÁTIL J. NAVRÁTILOVÁ B. NĚMEC F. ORNSTEIN R. ORNSTEINOVÁ B. ORNSTEINOVÁ R. PEŠULA J. POKORNÝ A. POKORNÁ A. POKORNÁ K. SASKA O. SINGEROVÁ O. SCHWARZ K. SCHWARZ O. SCHWARZOVÁ B. SCHWARZOVÁ B. STEIN J. STEIN K. STEIN L. STEINOVÁ H. STEINOVÁ J. STERNOVÁ A. TLUSTÝ J. TUREČEK A. VELEK V. WASCHLER E. PLK. WEIDMAN J. WEIDMANOVÁ L. WEIDMANOVÁ M. WEISS M. WEISS V. WEISSOVÁ C. WEISSOVÁ R. Tušt: HÜBSCH A. HÜBSCH F. HÜBSCH R. HÜBSCHOVÁ H. MAXOVÁ E.
Veselí n. L.: EHRLICHOVÁ J. HAZA J. HODINÁŘ R. HOMOLA V. KARYOVÁ H. KARYOVÁ T. KAZDA K. KAZDOVÁ M. KODÝM F. KOKRHÁČ O. KOLÁŘ F. KOHOUT K. KRAUS O. KUBELKA V. MAHLER M. MAHLER R. MAHLEROVÁ M. ORLÍK E. ORLÍK M. ORLÍKOVÁ M. PECHMAN J. PROKEŠ J.
Vitín: BŘEČKA J. HAJNÝ V. HOUSA K. MÍCHAL V. PRAP. ŠIROKÝ R.
Vlkov: FREUND A. FREUNDOVÁ G. ČERNÝ V. KREJNÍK L.

VYBUDOVÁNO SDRUŽENÍM ČESKÝCH PARTYZÁNŮ KRAJSKÉ ODBOČKY V TÁBOŘE 1945-1947
Pomník registrován v databázi CEVH pod číslem CZE-6110-08745

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><h2><h3><p><hr>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

 

CAPTCHA
Před odesláním komentáře prosím vyplňte následující pole.